قوانین و مقررات

 

۱-پروازدو، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید. 

۲- تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي باشند و فعاليت هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

۳-ورود کاربران به پروازدو به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پروازدو است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پروازدو از سوی کاربر است.

۴-پروازدو ، هیچ گونه اطلاعاتی که مربوط به حساب بانکی یا شماره کارت شما باشند را ذخیره نمی‌کند. سیستم پرداخت توسط وب سایت بانک انجام می‌شود و ایجاد ارتباط با این سایت به شیوه امن می‌باشد.

۵-پروازدو همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا خدمات به بهترین نحو ممکن در اختیار مشتریان قرار گیرد. با توجه به شرایط ارایه خدمات‌‌؛ کلیه مسوولیت های ناشی از سرویس پرواز بر عهده خلبان می باشد.

۶-کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در پروازدو در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. پروازدو همواره در اجرای سرویس، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که به هر علت امکان ارایه سرویس مقدور نباشد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای پروازدو محفوظ است.

۷-کاربران باید هنگام سفارش خدمات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست پروازدو مسئولیتی نخواهد داشت.

۸-پروازدو مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و انجام می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از خدمات به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای پروازدو محفوظ است.

۹-پروازدو  نهایت تلاش خود را برای رعایت حریم شخصی کاربران انجام می دهد.

۱۰-پروازدو کلیه خدمات را از طریق خلبانان معتبر تامین می کند و حسب مورد خلبان دارای مجوز های قانونی ست. علی ایحال در صورت بروز هر گونه مشکل مرتبط با ارایه سرویس مسئولیت بر عهده خلبان می باشد.

۱۱-تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، پروازدو هیچ گونه مسئولیتی ندارد. 

۱۲- خدمات و محتوياتی که توسط پروازدو تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، ، طرح‌ها، لوگو و غیره از وب‌سایت پروازدو  پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت پروازدو و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مدیران وب‌سایت.

۱۳- امکان کنسل کردن پرواز بعد از خرید مسیر نمی باشد.

۱۴- بعد از هماهنگی اولیه زمان پرواز که بین مسافر و خلبان صورت می پذیرد مسافر تا شب قبل از روز مقرر پروازی، میتواند زمان پرواز خود را تغییر دهد. در غیر اینصورت در روز مشخص امکان تغییر آن میسر نمی باشد. در صورت عدم حضور در زمان مشخص پرواز و بدقولی پرواز مسافر سوخت خواهد شد.

 

پروازدو

پروازدو امکان پرواز دونفره تفریحی با پاراگلایدر را برای شما آسان می‌کند. با سال‌ها تجربه پرواز پاراگلایدر با شرایط پرواز ایمن و پرواز تفریحی آشناییم . سعی داریم با معرفی کیفیت خوب لحظات خوشی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتربه بخش سوالات متداول بروید.

اطلاعات تماس

۰۹۱۲۲۳۰۳۲۶۲
 

ساعت کاری

سرویس پرواز بر اساس شرایط اب و هوایی صورت می پذیرد. خرید پرواز در هر زمانی از شبانه روز میسر می باشد.